Schema ZaterdagDienst.

Werk/tuinbeurten VTV “West - Beverkoog” 2018.

 

Beste tuiniersters en tuinders. 

 

Hieronder vinden jullie het schema voor de zaterdag werkbeurten voor 2018. 

We vragen jullie met nadruk om je beurt te noteren en op de voor jou geplande dag om
09.00 uur in onze kantine voor je werkbeurt aanwezig te zijn. 

Het afgelopen jaar is het voorgekomen dat men niet kwam voor haar of zijn werkbeurt. 

Dat kunnen we niet hebben, want er is veel te doen en alleen vele handen maken het mogelijk om ons complex op orde te houden. 

Als je toch op je geplande dag absoluut niet kan, mag je ruilen met een collega tuinder.
Bij hoge uitzondering, als je echt niet kan en het lukt ook niet om te ruilen, bel dan
Piet Vos, telefoon 06 22967915.

Wij rekenen op jullie aanwezigheid en wensen iedereen een fijn en groeizaam tuinjaar toe. 

De tuincommissie, 

 

Piet Vos, Harjen Baas en Bert van Dok.

 

24 februari    

R Agterberg

J v Baar

C. Bakker

W. Balder

M. Bemelman

A. Braams

 

7 april    

H. Floor

M. Frens

G. Geerlings

H. Gerdes

K. Duif

A. Zoon

 

19 mei    

G. Kerste

T. Klaasen-Hendriks

A.Knol

R. Kok

IJ Kuiper

H. Kuipers

 

30 juni    

G. Mooibroek

J. Mooij

S. Mosch

C O’flynn

N. Peters

J. Petersen

 

11 augustus    

H. Strating

G.Struik

R. Tanke

A. Taws

S. Schuitemaker

W. Slaghuis

 

22 september         

P Weijer

J. de Wit

J. Vlaming

J. Wolff

J. Vlaar

A. Zuurbier

 

10 maart    

R Beukers

J Borst

W. Bos

R. Brouwer

G. Brakkee

A. Bree

 

21 april    

P. de Goede

J.v.d. Ham

J.v. Hardeveld

J. Hendriks

N. Glas

M.v.d., Graaf

 

2 juni    

S. Langendijk

J. Leegwater

W. Leijen

R.v.d.Linde

E. de Langen

B. Loffler

 

14 juli    

J. Olijhoek

G. Oppedijk

G. de Pijper

E. Potter

A. Ranzijn

H. Romein

 

25 augustus    

J. Terkoolt

R. Termaat

R. Tros

M.v.d.Valk

A. Slotboom

R. Sminia

 

6 oktober        

S Zeeman

W.v.d. Ziel

T. Zijlstra

D. Zonneveld

M. de Vries

O. Weergang

24 maart    

B Buccheri

G Cali

W.v. Doorn

M. Dijcks

A. Brink

T. Broersen

 

5 mei

J. de Jager

P. Jongenburger

B. Jongkind

R. de Keijzer

M. Hemels

A. Hiddinga-Schipper

 

16 juni

O. Manno

H. Marner

R. Menist

L. Monster

A.v.d.Neut

G. Nooij

 

28 juli

Th. Pouw

H. Schenk

R. Schmitz

G. Slort

R. Ruygrok

I. Scholten

 

8 september    

J. Valkering

G.v.d. Velde

A. Verduin

P. Visser

G.v.d. Swaluw

S.v. Tussenbroek

 

20 oktober    

D. Zuurbier

G. Wigbout

M. de Wit-Kamphuys

A.v.d. Woude

D.v.d. Vorm